Strona głównaWiadomościFar Cry 5 będzie wyposażony w edytor poziomów, który pozwoli graczom tworzyć...

Far Cry 5 będzie wyposażony w edytor poziomów, który pozwoli graczom tworzyć i udostępniać własne mapy

Ubisoft zapowiedział, że Far Cry 5 będzie wyposażony w edytor poziomów o nazwie Far Cry Arena. Edytor ten będzie większy, bardziej wszechstronny i będzie zawierał więcej treści niż jakikolwiek inny edytor dotychczas udostępniony przez firmę. Pozwoli on tworzyć graczom własne poziomy single, co-op i PvP.

Clark Daves, główny projektant gry w Far Cry Arcade powiedział:

Naprawdę bardzo postaraliśmy się, aby Far Cry Arcade stał się integralną częścią gry i dawał jeszcze lepsze doświadczenia z gry. Upewniamy się, że jest on bardziej widoczny niż kiedykolwiek. Nie tylko w menu, ale również w świecie kampanii. Zamierzamy umieścić stoiska Arcade w całym świecie kampanii gry, w miejscach gdzie ma to sens. A na dodatek będą plakaty na całym świcie gry, które będą prostymi portalami, aby przenieść Cię szybko na najlepsze mapy.

Aby sprawdzić najnowsze mapy stworzone przez innych wystarczy, podejść do automatu arcade umieszczonego w knajpie i przejść prosto do gry Far Cry Arcade. Taka gra w grze.

Najważniejsze jest dla nas upewnienie się, że czas spędzony przez graczy w Far Cry Arcade jest równie ceniony jak czas spędzony w kampanii. Mamy, więc wspólny system progresji. Wszystkie nagrody, które normalnie zdobywasz w kampanii – pieniądze, przedmioty, broń, pojazdy itd. będą dostępne również w Far Cry Arcade i vice versa. To jeden profil, możesz je przełączać pomiędzy trybami gry dokładnie tak jak chcesz oraz kiedy chcesz. Twój czas jest równie cenny niezależnie gdzie go spędzasz.

Far Cry Arena będzie posiadał ok. 7000 obiektów również tych występujących w Far Cry 4 oraz Far Cry Primal a także Assassin’s Creed IV: Black Flag, AC Unity i Watch Dogs. Zespół planuje także dodać więcej obiektów po uruchomieniu gry.

Far Cry Arena będzie dawał dostęp do dwóch nowych typów rozgrywki Bounty Hunt oraz Journey, ponadto będziemy mieli dostęp do rozgrywki PvP.

Far Cry 5 Arcade jest także sercem gry PvP, której spróbujemy w Beach Brawl w trybie deathmatch dla 12 graczy. Walka odbędzie się na surrealistycznej plaży, pełnej szałasów ruin dających schronienie, zdominowanej przez ogromne rdzewiejące armaty i gigantyczne posągi buddyjskie prosto z Kyratu.

[you tube=bSs91a7ur54]

Niestety w grze nie ominą nas mikropłatności.

Premiera Far Cry 5 już 27 marca.

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię