Strona głównaWiadomościSouth Park: Fractured But Whole otrzyma fabularny dodatek

South Park: Fractured But Whole otrzyma fabularny dodatek

Już 20 marca miłośnicy South Park: Fractured But Whole otrzymają dostęp do zupełnie nowej historii. Tego dnia bowiem zadebiutuje fabularne DLC o nazwie From Dusk Till Casa Bonita. Nie tylko poznamy w nim nową historię, ale też zagramy nową klasa postaci.

From Dusk Till Casa Bonita opowie nam historię Mysteriona i jego siostry, która zdecydowała się dołączyć do wampirzych dzieciaków. Nieśmiertelny bohater poprosi nas o pomoc w uratowaniu rodzeństwa. Co ciekawe, w przygodzie weźmie z nami udział Henrietta, czyli gotycka wiedźma.

Zobacz także: South Park: Fractured but Whole (PC) – recenzja

W dodatku poznamy nie tylko nowe postacie, ale też uzyskamy dostęp do nowej klasy – Netherborna. Specjalizuje on się w okultystycznych zaklęciach. Przy okazji poznamy też magię Meksyku. Akcja ma się dziać przede wszystkim w ulubionej restauracji Cartamana oraz jej przyległościach. Nie wiemy, jak długa będzie to historia.

From Dusk Till Casa Bonita zadebiutuje 20 marca w cenie 12 dolarów (około 40 zł). Dodatek będzie dostępny za darmo dla posiadaczy przepustki sezonowej.

Źródło: IGN

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię