Strona głównaWiadomościFar Cry 5 i Assasin’s Creed oficjalnie zapowiedziane!

Far Cry 5 i Assasin’s Creed oficjalnie zapowiedziane!

Podczas zbliżających się targów E3 poznamy wiele nadchodzących tytułów na PC, a w tym studia Ubisoft. Dotychczas owiane tajemnicą Far Cry 5 i kolejna odsłona Assassin’s Creed w końcu zostały potwierdzone.

W ostatnim czasie docierały do nas spore ilości informacji o najważniejszych growych markach Ubisoftu. Tu przywołam egipskie pustynie, które zostały ujawnione jako miejsce akcji, gdzie rozgrywać się ma nowy Assassyn, oraz klimat dzikiego zachodu towarzyszący nowemu Far Cry. Najważniejszym źródłem wiedzy o rzekomo przygotowywanych tytułach było zaledwie kilka screenów i słowa osoby współpracującej z Ubisoftem i to wszystko. Pozostaje tylko pytanie, jak bardzo są one wiarygodne.

Aby nie robić sobie smaka na dania mogących nigdy nie ujrzeć komputerowego talerza, lepiej uzbroić się w cierpliwość i zaczekać do pierwszych wystąpień przedstawicieli francuskiego studia na scenie targów E3, które mają się rozpocząć już 13 czerwca. Mimo, że twórcy nie odnieśli się do szczegółów wycieków, to jednak potwierdzili, że obydwie gry znajdują się w planie wydawniczym. A ten na bieżący i przyszły rok wygląda naprawdę apetycznie.   

Wiemy, że w roku fiskalnym 2017-2018 zostaną wydane 4 wysokobudżetowe produkcje, a w tym nowy Assassin’s Creed, Far Cry 5, The Crew 2 oraz South Park: The Fractured But Whole. Więcej szczegółów dotyczących mechaniki rozgrywki, czy też tła fabularnego, poznamy już niebawem. Konfrontacja plotek z rzeczywistością jest nieunikniona. Miejmy tylko nadzieję, że od tej chwili skończą się wszelkie spekulacje na temat Far Cry i Assassin’s Creed.

Źródło: gamespot.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię