Strona głównaGryFar Cry 6 – darmowy weekend i nowa zawartość inspirowana Stranger Things

Far Cry 6 – darmowy weekend i nowa zawartość inspirowana Stranger Things

Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w Far Cry 6, to nadarza się ku temu doskonała okazja. Ubisoft przygotował dla graczy darmowy weekend oraz trochę nowej zawartości.

Już 24 marca do Far Cry 6 trafi nowa darmowa misja Zniknięcie, która jest inspirowana serialem Stranger Things. Nie zabraknie również nowych przedmiotów oraz skórek. Jak czytamy na stronie gry:

W Zniknięciu, gracze przejdą do wypaczonej wersji Yary, zainspirowanej światem po drugiej stronie, gdzie Dani odkrywa, że Yaranie znikają i nikt nie jest bezpieczny, nawet Chorizo. Gracze będą mogli odkryć miejsca inspirowane serialem Stranger Things, takie jak ukryty bunkier i opuszczone laboratorium.

Oprócz nowej misji gracze, będą mogli za darmo wypróbować Far Cry 6 w ramach darmowego weekendu. Jest to pierwsza tego typu promocja w tym tytule. Akcja rozpoczyna się 24 marca i potrwa do niedzieli 27 marca.

Zobacz: Nowy sezon w Fortnite. Z gry zniknęło budowanie!

Z weekendu mogą skorzystać zarówno gracze PC jak i posiadacze konsol Xbox oraz PlayStation. Jeżeli podejmą decyzję o zakupie pełnej wersji gry to wszystkie postępy fabularne zostaną przeniesione. Co więcej w wymienionych wyżej dniach FC6 będzie dostępne w promocyjnej cenie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię