Strona głównaWiadomościRozrywkaThe Walking Dead – rozpoczęła się produkcja ostatniego sezonu

The Walking Dead – rozpoczęła się produkcja ostatniego sezonu

Ruszyła produkcja 11. i zarazem ostatniego sezonu serialu The Walking Dead. Premiera zaplanowana jest jeszcze na ten rok.

W tym roku zakończy się główna seria The Walking Dead. Informacje o rozpoczęciu prac nad 11. sezonem opublikował Kevin Deiboldt, jeden ze scenarzystów i producentów serialu. Ostatni sezon będzie dłuższy niż poprzednie i będzie składał się z 24 odcinków, które zostaną wyemitowane w 2021 i 2022 roku.

Showrunner Angela Kang i dyrektor ds. Treści Scott M. Gimple ogłosili, że będzie to ostatni sezon we wrześniu tego roku. Będzie to wspaniały ostatni rozdział wieloletniej sagi ludzi zastanawiających się, jak żyć w zepsutym świecie.

Zobacz: Współtwórca serialu Rick & Morty pracuje nad nową animacją

Obecnie trwa 10. sezon serialu, do końca pozostało jeszcze sześć odcinków, które będą emitowane do 28 lutego. Odcinki te mają zerwać z tradycyjnym formatem serialu i skupić się na pojedynczych postaciach. Takie podejście pozwoliło bezpiecznie kręcić serial w czasie pandemii.

Poza tym Norman Reedus i Melissa McBride powrócą do swoich długoletnich ról Daryl i Carol w spin-off serii, podczas gdy Andrew Lincon powróci do serii filmów o Ricku Grimesie. W przygotowaniu jest również antologia zatytułowana Tales of the Walking Dead.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię