Strona głównaGryAktualnościValve narzuca ograniczenia posiadaczom darmowego CS:GO

Valve narzuca ograniczenia posiadaczom darmowego CS:GO

Wiele osób twierdziło, że skok zainteresowania CS:GO, jakim ta gra cieszyła się w ostatnich latach, związany jest z uczynieniem jej przez Valve grą darmową. Wygląda więc na to, że po najnowszej aktualizacji trend ten się odwróci.

Zmiany, jakie przynosi nowa aktualizacja do CS:GO, mogą być dla wielu szokujące. Do tej pory gra była całkowicie darmowa – dla wszystkich. Płatne były jedynie żetony operacji, wyzwań Pick’Em Challenge i oczywiście wszelkie elementy kosmetyczne. Od tej pory do tej listy dochodzi jeszcze jeden element – CS:GO Prime Status Upgrade, w cenie 55,99 PLN. Będzie to od tej pory jedyny sposób by zdobyć Prime. Pomyślicie – to tylko upgrade, bez niego też da się grać. Owszem… ale brak Prime oznacza mnóstwo innych ograniczeń, które da się dość boleśnie odczuć.

CS:GO Valve

Największe, stworzone przez Valve ograniczenia to brak expa zdobywanego po każdym meczu oraz… brak szansy na trafienie skina lub skrzynki. Oprócz tego, brak Prime oznacza niedostępne gry rankingowe, a co za tym idzie – rangi. Pojawi się w ich miejsce alternatywa, w postaci nowej kategorii meczów nierankingowych, które będą dostępne zarówno dla posiadaczy Prime jak i osób w dalszym ciągu grających bez niego. Jeśli macie rangę w CS:GO i przegracie spotkanie w trybie nierankingowym, nie wpłynie to w żaden sposób na Wasze punkty ELO.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceValve
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię