Advertisement
Strona głównaGryAktualnościFar Cry 6 na pierwszych screenach. Tak wygląda świat gry

Far Cry 6 na pierwszych screenach. Tak wygląda świat gry

Wczoraj Ubisoft oficjalnie zapowiedział Far Cry 6. Gra zadebiutuje na początku 2021 roku. Oprócz trailera, który wyciekł jeszcze przed prezentacją, twórcy pokazali też zrzuty ekranu. Na nich możemy zobaczyć między innymi miotacz ognia z edycji kolekcjonerskiej.

Wczoraj wieczorem (12 lipca) odbyło się Ubisoft Forward, czyli prezentacja nadchodzących gier francuskiego studia. Impreza niczym nie zaskoczyła, bo wszystkie informacje wyciekły nawet na kilka dni przed wydarzeniem. Deweloper zaprezentował między innymi Watch Dogs: Legion, gameplay z Assassin’s Creed: Valhalla, a także oficjalnie zapowiedział Far Cry 6. W trakcie wydarzenia mogliśmy zobaczyć jedynie trailer, który po internecie krążył długo przez prezentacją. Ale czy to wszystko?

Okazuje się, że nie. Ubisoft udostępnił też całą masę zrzutów ekranu, na których możemy zobaczyć świat Far Cry 6. Na niektórych widać między innymi miotacz ognia, który dodawany będzie do edycji kolekcjonerskiej. Nic dziwnego, że twórcy już teraz pokazują go graczom jako formę zachęty do zakupu droższego wydania.

Far Cry 6 - zdjęcia

Farc Cry 6 – zdjęcia z gry

Gra fabularnie zabierze nas na tropikalną wyspę Yara, gdzie właśnie trwa rewolucja. Tamtejszy prezydent – Antón Castillo – chce przywrócić państwu dawną chwałę. Jednocześnie szykuje swojego syna – Diego – do przejęcia jego roli w przyszłości. Po drugiej stronie barykady stanie gracz, który wcieli się w Dani Rojas (w wersji męskiej lub żeńskiej do wyboru) – lidera/kę partyzantów, którzy chcą obalić panującego prezydenta. Swojego wizerunku w grze użyczyli między innymi znani aktorzy – Giancarlo Esposito i Anthony Gonzalez.

– Potężni i skomplikowani wrogowie są częścią DNA serii Far Cry, a więc od samego początku wiedzieliśmy, że musimy podnieść poprzeczkę odnośnie tego, kim mogą być te postacie i jak je ożywimy. Praca z tak niesamowicie utalentowanymi ludźmi, w tym z jedynym w swoim rodzaju Giancarlo Esposito, i patrzenie, jak wcielają się oni w naszych przeciwników jako przerażających, ale też bardzo złożonych charakterologicznie ludzi, jest niesamowite. Nie możemy się już doczekać, kiedy podzielimy się wynikami naszych prac z fanami – powiedział Navid Khavari, dyrektor fabularny w Ubisoft Toronto

Far Cry 6 - zdjęcia

Far Cry 6 oficjalnie zadebiutuje na początku 2021 roku – dokładnie 18 lutego – w wersji na PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 oraz Xbox Series X. Osoby, które zdecydują się na wydanie na obecną generację konsol otrzymają darmową aktualizację do wersji na PS5 i Xbox SX. Grę można już zamawiać przedpremierowo.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię