Strona głównaGryFarming Simulator 19 w Epic Games Store za darmo!

Farming Simulator 19 w Epic Games Store za darmo!

Ta informacja zelektryzowała rolników na całym świecie! O Farming Simulatorze 19 dostępnym całkowicie za darmo piszą nawet strony kompletnie niezwiązane z tematyką gier.

To już tradycja, że Epic Games Store co jakiś czas udostępnia kolejne tytuły zupełnie za darmo. Tym razem padło na kultowy symulator farmera, który doczekał się już nawet profesjonalnych rozgrywek esportowych. Gra będzie dostępna bez opłat od 30 stycznia do 6 lutego.

Zobacz: Darmowe gry w Epic Games Store także w 2020 roku

Farming Simulator 19 pozwala wejść w buty farmera, który przez zakup odpowiednich maszyn i doglądanie swojego gospodarstwa rozwija je z małego poletka do wielkiej, doskonale prosperującej farmy. Można ją rozwijać w specjalizacji roślinnej lub zwierzęcej, a sama farma może znajdować się w Stanach Zjednoczonych albo gdzieś w Europie. Autorzy w wersji oznaczonej 19-tką oddali w ręce graczy ponad 300 pojazdów i maszyn – wszystkie zostały stworzone na licencjach prawdziwych producentów. Dużym atutem gry jest również realistyczna grafika i mnóstwo detali.

Po wygaśnięciu promocji Farming Simulator 19 będzie można kupić w cenie 34,99 euro. Póki co cieszmy się jednak darmową wersją.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię