Advertisement
Strona głównaWiadomościRozrywkaW lutym poznamy Star Wars Project Luminos – nowe filmy, seriale i...

W lutym poznamy Star Wars Project Luminos – nowe filmy, seriale i gry

Disney wkrótce ma przedstawić nowe plany związane z marką Star Wars. Fabryka Marzeń zamierza pójść w podobnym kierunku, co w przypadku Marvel Cinematic Universe. Oznacza to wieloletni plan, w którym wszystko – filmy, seriale, komiksy i gry – będą łączyć się w jedną całość.

Star Wars Project Luminos to całkowite nowe podejście do uniwersum Gwiezdnych Wojen. Póki co nie wiemy o nim zbyt wiele, ale z plotek wynika, że w założeniach ma przypominać MCU, czyli Marvel Cinematic Universe. Historie z superbohaterami w roli głównej okazały się ogromnym sukcesem, a Avengers: Endgame jest najlepiej zarabiającym filmem w historii kina. Teraz Disney chce to powtórzy w przypadku użytkowników jasnej i ciemnej strony mocy.

Co ciekawe, Project Luminos ma łączyć w sobie filmy, seriale, komiksy, a nawet gry. Według przecieków ma zostać zapoczątkowany przez tajną produkcję Electronic Arts. Chociaż „zapoczątkować” to w mojej opinii słowo na wyrost, bo trudno wyobrazić sobie, aby taki Mandalorian również nie był częścią projektu. Dlatego prawdopodobnie możemy założyć, że Luminos tak naprawdę już się zaczęło.

Szczegóły projektu mamy poznać 24 lutego. Takie informacje przekazał Clayton Sandell – dziennikarz AMC, który zazwyczaj jest bardzo dobrze poinformowany w tematyce Gwiezdnych Wojen.

Zobacz: Możesz już kupić prawdziwych rozmiarów figurkę Baby Yoda

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię