Strona głównaGryFIFA 19: Przed Alexem Hunterem ogromne wyzwanie

FIFA 19: Przed Alexem Hunterem ogromne wyzwanie

Wkrótce zadebiutuje FIFA 19. Oprócz wielu nowych trybów otrzymamy też dostęp do trzeciej i zarazem ostatniej część przygód Alexa Huntera. Tym razem młody Anglik trafi do drużyny Galaktycznych, czyli Realu Madryt. 

Przygoda Alexa Huntera rozpoczęła się w FIFIE 17. Wtedy jeszcze początkujący piłkarz musiał się zaprezentować najpierw na testach próbnych, a później na wypożyczeniu w Championship, czyli odpowiedniku polskiej I ligi. Ostatecznie przebijał się do podstawowego składu Premier League. FIFA 18 to z kolei sportowy awans i pierwszy poważny transfer do jednego z europejskich potentatów. Do wyboru mieliśmy między innymi Bayern Monachium czy też Atletico Madryt. 

Co czeka Alexa Huntera w FIFIE 19? Trzecia odsłona przygód Anglika to od razu ogromne wyzwanie. Alex trafi do Realu Madryt, z którym będzie chciał wygrać Ligę Mistrzów. Widać, że w EA Sports postanowili maksymalnie wykorzystać odzyskanie licencji na europejskie rozgrywki klubowe. Przy okazji będzie to ostatni rozdział przygód piłkarza z Wysp Brytyjskich. W kolejnej odsłonie najprawdopodobniej zobaczymy coś zupełnie nowego. 

Przy okazji EA Sports opublikowało film, w którym piłkarze Realu Madryt witają Alexa Huntera w swoim zespole:

[you tube=9KXzjxihX5k]

Źródło: EA Sports

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię