Strona główna Gry Aktualności FIFA 20 Ultimate Team Web App i Companion App – znamy daty...

FIFA 20 Ultimate Team Web App i Companion App – znamy daty premier

Wielkimi krokami zbliża się premiera gry FIFA 20. Najwięksi fani na pewno czekają też na debiut aplikacji webowej i mobilnej do obsługi konta Ultimate Team. Mamy dobre informacje. EA Sports w końcu zdradziło datę premiery zarówno FIFA 20 Ultimate Team Web App, jak i Companion App.

FIFA 20 Ultimate Team Web App

Jako pierwsza zadebiutuje aplikacji FIFA 20 Ultimate Team Web App, czyli w wersji przeglądarkowej. Do tej gracze otrzymają dostęp już 18 września. Tradycyjnie pozwoli ona na zarządzanie składem w trybie FIFA Ultimate Team, kupowanie zawodników i kart, przeprowadzanie transferów czy też zarządzanie samą drużyną, w tym zmienianie stadionów, logo oraz strojów.

Zobacz: Kariera w FIFA 20 z nowymi funkcjami. Będzie prawie jak Football Manager

FIFA 20 Companion App

Zaledwie 2 dni później, czyli 20 września, zadebiutuje też aplikacja FIFA 20 Companion App. To wersja wydawana na systemy Android oraz iOS, czyli dostępna na urządzeniach mobilnych. Jej funkcjonalność będzie dokładnie taka sama, jak w przypadku Web App. Obie aplikacje będą współpracować z kontami na PC-tach, PlayStation 4 oraz Xbox One. Nie wiadomo, co ze Switchem, ale prawdopodobnie posiadacze handhelda będą musieli obejść się smakiem (jak w zeszłym roku).

Zobacz: FIFA 20 wprowadzi przepustki sezonowe w trybie Ultimate Team?

FIFA 20 zadebiutuje oficjalnie 27 września tego roku. Posiadacze EA Access oraz Origin Access będą mogli cieszyć się rozgrywką już tydzień wcześniej, czyli 20 września.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE