Strona głównaGryAktualnościPagan Online – dzisiaj debiutuje nowa gra hack’n’slash (trailer)

Pagan Online – dzisiaj debiutuje nowa gra hack’n’slash (trailer)

Dzisiaj (27 sierpnia) na światowych rynkach zadebiutowała nowa gra hack’n’slash produkcji Mad Head Games i Wargaming. Mowa oczywiście o Pagan Online, które – po kilku miesiącach w fazie wczesnego dostępu – zostało dopracowane zgodnie z oczekiwaniami graczy.

Pagan Online to typowa produkcja z gatunku hack’n’slash. Producent chwali się między innymi szybkimi i satysfakcjonującymi misjami PvE, unikatowymi bohaterami i oryginalnej światem, który bazuje na przedchrześcijańskich mitach. To wszystko ma sprawić, że Pagan Online będzie prawdziwym powiewem świeżości w świecie hack’n’slashy. Czy tak będzie rzeczywiście? Tego dowiemy się już wkrótce. W tajemnicy możemy Wam zdradzić, że już jesteśmy w trakcie testów gry.

– Niesamowita społeczność wytworzyła się wokół Pagan Online, co było niezbędne, aby stworzyć najlepszego z możliwych dungeon crawlerów. Przez wczesny dostęp za priorytet uznaliśmy słuchanie społeczności i braliśmy ich uwagi do serca. W naszej opinii Pagan Online na premierę jest bardziej tworem społeczności niż Mad Head Games. Teraz będziemy dalej tworzyć grę razem z Wami wszystkimi! – mówi Uros Banjesevic z Mad Head Games.

Pagan Online sprzedawane jest na Steamie i platformie Wargaming Store w cenie 69,99 zł. Oczywiście nie brakuje polskiej wersji językowej (napisy). Gra oferuje to między innymi:

  • Około 60-godzinna kampania fabularna dla pojedynczego gracza zabierze nas w podróż inspirowaną słowiańskimi, przedchrześcijańskimi mitami i wierzeniami.
  • Nowa, epicka zawartość – łącznie 10 unikatowych bohaterów do wyboru, a ponadto nowi bossowie, przeciwnicy, przedmioty, mapy, strefy, wyzwania, misje, zabójstwa i wiele więcej.
  • Pełna kontrola – oryginalne sterowanie bazujące na klawiszach WSAD, klasyczne kliknij aby się poruszyć znane z kanonu gier hack-and-slash oraz gamepady.
  • Przemodelowane systemy – zdobywane przedmioty i receptury zostały usprawnione, aby mieć większe zróżnicowanie i wartość, system tworzenia przedmiotów również uległ radykalnej zmianie na lepsze.
  • Nowe drzewka umiejętności dają większą wolność w tworzeniu unikatowych bulidów postaci i wybrania preferowanej ścieżki siania destrukcji i pożogi.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię