Strona głównaGryAktualnościFIFA 21 nie będzie miała wersji demontracyjnej

FIFA 21 nie będzie miała wersji demontracyjnej

W tym roku Electronic Arts będzie trzeba po prostu zaufać. Wydawca poinformował dzisiaj, że FIFA 21 nie dostanie swojego dema.

Wersje demonstracyjne Fify są niemalże tradycją w historii tej serii. Przed premierą co roku była okazja, żeby ściągnąć grę, rozegrać kilka spotkań towarzyszki i na własnej skórze przetestować nadchodzące zmiany. FIFA 21 niestety tę tradycję złamie.

Zobacz: Rocket League – startuje Sezon 1. i formuła free to play

Na oficjalnym Twitterze gry wczoraj wieczorem pojawiła się informacja, że zamiast skupiać się na demie, deweloperzy dopieszczają pełną wersję. Cały zespół ma więc postarać się, żeby nowa odsłona popularnej serii nie zawiodła użytkowników aktualnej i nowej generacji.

Użytkownicy EA Play wciąż będą mieli okazję sprawdzić grę przed premierą. Podobnie jak w zeszłych latach, 1 października rozpocznie się 10-godzinny trial. Posiadacze preorderów zagrają już 6 października, a trzy dni później światło dzienne ujrzy standardowa wersja gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię