Strona głównaKonsoleXbox Game Pass ma już 15 milionów subskrybentów

Xbox Game Pass ma już 15 milionów subskrybentów

Abonament Microsoftu rośnie w siłę. Firma pochwaliła się niedawno, że Xbox Game Pass zebrał aż 15 milionów użytkowników.

Od wczoraj w kontekście Microsoftu mówi się oczywiście przede wszystkim o ich ostatnim zakupie. Gdzieś pomiędzy informacjami o blisko ośmiu miliardach zapłaconych za Bethesdę, pojawiła się również nowinka dotycząca Xbox Game Passa.

Zobacz: Dynamic Latency Input Microsoftu trafi również do starych kontrolerów

Okazuje się, że ich popularna usługa ma już 15 milionów subskrybentów. Co ważniejsze, w kwietniu ta liczba wynosiła 10 milionów. W przeciągu prawie pół roku liczba aktywnych użytkowników wzrosła aż o 50%.

Ostatnie działania Microsoftu ewidentnie działają. Chociaż zakup Bethesdy jeszcze nie miał wpływu na zainteresowanie usługą, na pewno swoją cegiełkę dołożyła do tego umowa z Electronic Arts albo premiera Microsoft Flight Simulatora. Biorąc pod uwagę wyprzedane już niemalże konsole Xbox Series X, przy okazji premiery next-genowego sprzętu możemy spodziewać się rosnącej popularności subskrypcji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię