Advertisement
Strona głównaGryAktualnościFIFA 21 Ultimate Team – połączony rynek i tryb kooperacji

FIFA 21 Ultimate Team – połączony rynek i tryb kooperacji

Wczoraj EA Sports zaprezentowało najnowszy trailer gry FIFA 21. Co dowiedzieliśmy się z niego na temat trybu FIFA Ultimate Team? Okazuje się, że całkiem sporo. Kanadyjczycy przygotowali kilka nowości, które powinny zadowolić graczy.

W tym roku FIFA 21 zadebiutuje nieco później. Gra w wersji na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Switcha trafi na sklepowe półki 9 października. Na wersję na konsole nowej generacji – PlayStation 5 oraz Xbox Series X – z oczywistych względów przyjdzie nam poczekać jeszcze dłużej, prawdopodobnie do końca listopada lub nawet grudnia. Jednak EA Sports już rozpoczęło kampanię marketingową. Wczoraj opublikowany nowy trailer, który zdradza kilka nowości w trybie Ultimate Team.

FIFA Ultimate Team to bez wątpienia najważniejszy tryb tak dla większości graczy, jak i samego EA Sports. To przecież w nim gracze wydają dziesiątki, setki, a czasami nawet tysiące złotych na paczki do wzmocnienia swojego składu. To właśnie FUT sprawia, że niemal każdą końcówkę tygodnia spędzamy przed grą, rozgrywając ligę weekendową i licząc na dobre paczki w ramach nagród. Właśnie dlatego Kanadyjczycy tak bardzo dbają o ten tryb i między innymi dlatego przygotowali kilka nowości.

FIFA 21 – tryb kooperacji w FUT

Z najnowszego trailera FIFA 21 dowiedzieliśmy się, że FIFA Ultimate Team wprowadza tryb kooperacji. Mecze wspólnie nie znajomym będziemy mogli rozgrywać zarówno w multiplayerowym Division Rivals oraz singleplayerowym Squad Battles. Na ten moment nie wiadomo nic na temat wspominanej ligo weekendowej, ale możemy się domyślać, że w tym trybie funkcja ta będzie zablokowana. Chodzi przecież o to, aby każdy z nas sam walczył o jak najlepsze nagrody.

FIFA 21

Połączone rynki FIFA Ultimate Team

Ale to nie jedyne nowości. EA Sports zapowiedziało, że rynek oraz rankingi najlepszych graczy w FUT 21 zostaną połączone między generacjami. Oznacza to, że gracze PlayStation 4 i PlayStation 5 będą sprzedawać i kupować zawodników za pomocą tego samego marketu. To samo tyczy się Xbox One oraz Xbox Series X. Niestety, póki co twórcy nie planują połączenia rynków FIFA 21 między różnimy platformami.

Więcej nowości poznamy w sierpniu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię