Strona głównaGryAktualnościFIFA 21 – zamordowany gracz pojawił się w swojej dawnej drużynie

FIFA 21 – zamordowany gracz pojawił się w swojej dawnej drużynie

Ostatnia aktualizacja składu drużyny Queens Park Rangers wprowadziła do gry Kiyana Prince’a. Zawodnik ten wiele lat temu został zamordowany, a wprowadzenie go do drużyny to oddanie mu czci.

Kiyan Prince był zawodnikiem drużyny Queens Park Rangers. W 2006 roku Prince został zamordowany gdy próbował przerwać szkolną bójkę. Piętnaście lat od tego tragicznego wydarzenia EA Sports dodało do FIFA 21 aktualizację, która wprowadza Kiyana do składu drużyny. Młody piłkarz „został przywrócony do życia” jako trzydziestoletni piłkarz.

Zobacz: Rozgrywka w Total War: Warhammer III zaprezentowana na nowym materiale wideo

Kiyan Prince FIFA 21

EA Sports potwierdziło, że współpracowało z rodziną oraz przyjaciółmi Prince’a oraz wykorzystało nowoczesną technologię, aby odtworzyć wizerunek piłkarza. Dzięki zdjęciom nastolatka oraz współpracy specjalistów ze studia Framestore i naukowcom z Uniwersytetu Bradford stworzyli Prince’a jako dorosłego mężczyznę. Statystyki oraz styl gry zawodnika zostały odtworzone dzięki rozmowom z kolegami i trenerami sportowca.

Ojciec Kiyana skomentował całą sytuację:

Chcę, by mój syn został zapamiętany nie ze względu na tragiczną śmierć, ale ze względu na swoje umiejętności. Mam nadzieję, że dzięki tej kampanii świat przekona się, że Kiyan mógł zrealizować swój potencjał. Uhonorowaliśmy jego talent. Mam także nadzieję, że zainspirujemy inne dzieci do doceniania własnych talentów – niezależnie od tego, jakie są ich mocne strony.

Piłkarz jest już dostępny w wersji na PC, natomiast w konsolowej wersji gry zostanie dodany już 19 maja. Co więcej, w grze pojawią się także specjalne przedmioty, które będzie można zdobyć realizując wyznaczone cele. EA zobowiązało się także wesprzeć Fundację Kiyana Prince’a.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię