Strona głównaEsportThe International 2021: turniej zostanie rozegrany bez kibiców - w Rumunii coraz...

The International 2021: turniej zostanie rozegrany bez kibiców – w Rumunii coraz gorsza sytuacja pandemiczna

Nie takiego rozwoju sytuacji oczekiwali organizatorzy The International 2021, gdy decydowali się na przeniesienie imprezy do Rumunii. Właśnie zapadła decyzja, że w związku z rosnącą liczbą przypadków COVID-19, impreza odbędzie się bez udziału widzów.

Oficjalne oświadczenie na ten temat pojawiło się na stronie DOTA2.com. Organizatorzy uważnie przyglądali się wzrostom zachorowań na terenie Rumunii, jak również nowym, wprowadzanym restrykcjom na terenie Bukaresztu, gdzie odbędzie się The International 2021. W końcu jednak, by zapewnić bezpieczeństwo zawodnikom oraz całej ekipie realizującej wydarzenie, zapadła decyzja o wstrzymaniu sprzedaży biletów oraz zwrocie pieniędzy za te, które znalazły już nabywców.

The International 2021

Jak mówią organizatorzy, bardzo chcieli ugościć fanów z całego świata, ale nie jest to już dłużej możliwe w sposób, który zapewnia bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich uczestników. Zwroty za już zakupione bilety mają zostać przyznane automatycznie.

Turniej rozpocznie się 7 października, a transmisja będzie oczywiście dostępna online. W puli nagród tym razem znajduje się ponad 40 milionów dolarów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceDOTA2.com
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię