Strona głównaGryAktualnościFilament i Rising Storm 2: Vietnam za darmo

Filament i Rising Storm 2: Vietnam za darmo

Czwartek, za oknami ciemno, Epic Games udostępnia kolejne gry za darmo. Tym razem są to Filament i Rising Storm 2: Vietnam.

Filament to gra logiczna polegająca na przeciąganiu kabla. Naszym zadaniem będzie odkrycie prawdy o tym co stało się z załogą statku Alabaster.

Jak czytamy w opisie:

Prawda gdzieś tam jest. Istnieje.

Wejdź na pokład statku Alabaster, jednej z flagowych jednostek badawczych Filament Corporation, i spróbuj odzyskać nad nią kontrolę po tajemniczej awarii, która spowodowała zamknięcie statku i zaginięcie załogi.

Z pomocą Juniper, pilotki owego statku, staw czoła diabelnie trudnym łamigłówkom, które pchną Cię do granic możliwości. Zróbcie wszystko, co w waszej mocy, aby odkryć, co stało się z załogą i dlaczego zniknęła.

Zobacz: The Sims 5 – już wkrótce pierwsze testy dla graczy

Gra dla jednego gracza z równie skomplikowanymi co ultrauzależniającymi łamigłówkami. Odważ się wejść na pokład statku Alabaster, a następnie odważ się go opuścić.

Aby pobrać tytuł należy wejść TUTAJ.

Rising Storm 2: Vietnam to gra sieciowa, w której grać na 20 mapach może spotkać się 64 graczy. Do wyboru mamy armię USA, Wietnamską Armię Ludową, Wietkong, Australiską Arię oraz Armię Republiki Wietnamu. Do wyboru ponad 50 rodzajów broni, 4 modele helikopterów i tony dobrej zabawy.

Aby pobrać grę należy wejść TUTAJ.

Gry możecie dodać do swojej biblioteki Epic do 10.11.2022 do 17:00. Wtedy to będziemy mogli zgarnąć Alba – A Wildlife Adventure oraz Shadow Tactics: Blades of the Shogun

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię