Strona głównaGryAktualnościStar Wars Jedi: Ocalały – premiera w marcu 2023?

Star Wars Jedi: Ocalały – premiera w marcu 2023?

Wygląda na to, że na premierę Star Wars Jedi: Ocalały poczekamy jeszcze kilka miesięcy. Premiera miałby odbyć się jeszcze w marcu przyszłego roku.

Podczas wczorajszego spotkania z inwestorami EA przyznało, że przed kwietniem 2023 zostanie opublikowana „duża marka”. Jednak nie zostały ujawnione konkretne szczegóły to możemy domyślać się, że chodzi właśnie o Star Wars Jedi: Ocalały.

Zobacz: Minecraft – 500 osób od 11 lat buduje w grze prawdzie miasto

Obecnie jest to jedyna duża gra bez określonej dokładnej daty premiery. Inne gry takie jak NFS, Dead Space czy Wild Hearts mają podane oficjalne daty premier. Oficjalna data premiery Star Wars Jedi: Ocalały to 2023 rok, jednak na 7 marca zaplanowana jest premiera powieści Star Wars Jedi: Battle Scars, której akcja rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami z Upadłego Zakonu i Ocalałego.

Co więcej, w lipcu tego roku informacje z bazy danych sklepu PS wskazywały właśnie na przełom lutego i marca. Zatem raczej mało prawdopodobne jest, że chodzi o jakąś inną grę.

Star Wars Jedi: Ocalały trafi na PC, PS5 i Xbox Series. Akcja gry będzie toczyć się pięć lat po wydarzeniach przedstawionych w poprzedniej części. Bohater „jedynki” – Cal nadal będzie ukrywał się przed żołnierzami Imperatora.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię