Strona głównaGryAktualnościThe Sims 5 – już wkrótce pierwsze testy dla graczy

The Sims 5 – już wkrótce pierwsze testy dla graczy

W przyszłym tygodniu garstka szczęśliwców będzie miała możliwość wypróbować najnowszą odsłonę serii The Sims. Co więcej, Maxis ma bardzo mocno podążać za głosem graczy, którzy to mają nadać kierunek rozwoju gry.

Informacje na temat nadchodzących testów przekazał Tom Henderson, jedna z najlepiej poinformowanych osób w całej branży gier. Jak czytamy w artykule Insider Gaming, już 25 października rozpoczną się test pre-alfa The Sims 5, znanego także jako Project Rene. Wybrani gracze otrzymają wiadomość e-mail z zaproszeniem do udziału w testach.

Zobacz: Kampania Call of Duty: Modern Warfare 2 ma w przyszłym roku dostać DLC

Wczesna wersja gry zostanie poświęcona głownie warsztatowi, czyli narzędziu do dostosowywaniu obiektów w mieszkaniu. Chodzi tu o system wyboru kolorów, zmianę rozmiaru rzeczy etc. W The Sims 5 będzie możliwość udostępniania swoich mebli innym graczom. Zaproszeni do udziału w testach będą mieli możliwość zaproszenia swoich trzech znajomych do udziału w programie.

Maxis podkreśla, że gracze wezmą udział w testach bardzo wczesnej wersji gry, której do ostatecznego wyglądu jeszcze bardzo wiele brakuje.

Data premiery gry na razie nie jest znana.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię