Strona głównaWiadomościRozrywkaFilmowa wersja Mortal Kombat z kategorią R! A to oznacza Fatality na...

Filmowa wersja Mortal Kombat z kategorią R! A to oznacza Fatality na dużym ekranie

Seria gier Mortal Kombat dorobiła się już kilku mniej lub bardziej udanych adaptacji filmowych oraz serialu. Jednak to najnowszy film jako pierwszy będzie mógł pochwalić się mianem prawdziwego Mortal Kombat. Na wielkim ekranie w końcu zobaczymy Fatality oraz prawdziwe mordobicie, to powoduje, że produkcji zostanie nada kategoria R.

Dobrymi informacjami na temat najnowszej filmowej wersji Mortal Kombat pochwalił się scenarzysta Greg Russo. Potwierdził on, że powinniśmy przygotować się na prawdziwe Mortal Kombat, ponieważ nowy film będzie bardzo brutalny a krew będzie tryskała na lewo i prawo. Po raz pierwszy będziemy mieli również okazję zobaczyć na dużym ekranie Fatality.

Mortal Kombat otrzyma kategorię R i po raz pierwszy w historii FATALITY będzie w końcu na dużym ekranie. I nie mam zamiaru powiedzieć, które z nich, po prostu musicie zaczekać na film i zobaczyć.

Zobacz: Mortal Kombat – powstaje nowy film ze sporym budżetem!

Nowy Mortal Kobat będzie przeznaczony dla osób, które ukończyły 17 lat. Zgodnie z klasyfikacją, filmy kategorii R mą zawierać dużo nagości, przemocy, brutalności oraz wulgarnego słownictwa.

Zobacz: O tworzeniu Mortal Kombat i Outlast, czyli jak brutalne gry wpłynęły na psychikę developerów

To wszystko oznacza, że po raz pierwszy możemy mieć możliwość zobaczenia na ekranie prawdziwego Mortal Kombat, a nie ugrzecznionej wersji dla dzieci z drewnianą akcją i dialogami. Ja już nie mogę się doczekać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcetwitter
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię