Strona głównaWiadomościRozrywkaMortal Kombat - powstaje nowy film ze sporym budżetem!

Mortal Kombat – powstaje nowy film ze sporym budżetem!

Co więcej, będzie to największa produkcja w historii Australii Południowej.

Film na podstawie popularnej bijatyki ma stworzyć 580 nowych prac oraz wpompować w regionalną ekonomię 70 milionów australijskich dolarów (50 milionów USD). Premier Australii Południowej, Steven Marshall, poinformował, że produkcja rozpocznie się pod koniec miesiąca w Adelaide.

Zobacz: O tworzeniu Mortal Kombat i Outlast, czyli jak brutalne gry wpłynęły na psychikę deweloperów

Będzie to pierwszy film związany z Mortal Kombat od ponad 20 lat. Ostatnie dwie produkcje zostały wyreżyserowane przez Paula W.S. Andersona, odpowiedzialnego później za serię Resident Evil. Teraz pomysł kontynuować ma Australijczyk, Simon McQuoid, dla którego nowy Mortal Kombat będzie debiutem. Producentem filmu jest James Wan, reżyser Aquamana.

Australia staje się ostatnio coraz gorętszym wśród twórców tematem. Na początku tego roku dowiedzieliśmy się również, że w Sydney kręcony będzie kolejny film z Marvel Cinematic Universe. Lata spędzane przez reżyserów w pięknej Nowej Zelandii najwyraźniej pozwoliły dostrzec potencjał sąsiada.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię