Strona głównaWiadomościRozrywkaKolizja filmów Uncharted i Masters of the Universe. Sony ściąga przygody He-Mana...

Kolizja filmów Uncharted i Masters of the Universe. Sony ściąga przygody He-Mana z planu

Film Uncharted to bardzo pechowa produkcja. Ostatnio po raz kolejny stracił reżysera, trwają więc poszukiwania kolejnego, a do tego teraz Sony zmieniło datę premiery. W dodatku nie jest to jedyny film przygotowywany przez tę korporację, który dotkną zmiany.

Premiera filmowej wersji Uncharted została przeniesiona na 5 marca 2021 roku, a i ta data może nie być do końca pewna. W dodatku powstał pewnego rodzaju konflikt – pierwotnie na 5 marca 2021 Sony zaplanowało premierę innej produkcji – Masters of the Universe, z Noah Centineo jako He-Manem. Jednak zamiast po prostu zmienić i tę datę… Sony zdecydowało się kompletnie “ściągnąć” go z planu wydawniczego firmy.

Ostatnio gdy pojawiały się informacje o Masters of the Universe, film miał się pojawić na platformie Netflixa, jednak były to mało prawdopodobne informacje. Netflix bowiem sam pracuje nad dwiema produkcjami związanymi z He-Manem – kreskówkami, z których jedna miała być ciągiem dalszym tej z lat 80 ubiegłego wieku, a druga – rebootem serii. Teraz nie wiadomo jakie będą losy filmowej wersji przygód blond-włosego wojownika.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię