Advertisement
Strona głównaWiadomościRozrywkaFilm Uncharted straci kolejnego reżysera?

Film Uncharted straci kolejnego reżysera?

Film Uncharted znowu ma problemy. Najprawdopodobniej trzeci już reżyser pożegna się z produkcją. Tym razem z prac ma zrezygnować Travis Knight, który ma na swoim koncie między innymi film Bumblebee. Wszystko przez konflikt terminów.

Początkowo film Uncharted miał być reżyserowany przez Shawna Levy, a później przez Dana Trachtenberga. Obaj ostatecznie zrezygnowali z udziału w projekcie. Wiedzieliśmy jedynie, że Nathana Drake’a wcieli się Tom Holland, a Mark Wahlberg będzie jego największym przyjacielem, czyli Sullym.

Zobacz: Dr Strange 2 – w filmie pojawi się sporo nowych postaci

W końcu Sony udało się znaleźć trzeciego reżysera – Travisa Knight, który niedawno odpowiadał za film Bumblebee. Wydawało się, że wszystko jest na dobrej drodze – był reżyser, było dwóch odtwórców głównych ról. Co mogło pójść nie tak? A jednak. Najprawdopodobniej Travis Knight również zrezygnuje z reżyserowania Uncharted. Dlaczego?

Zobacz: Jeśli Batman będzie słaby, to Pattinson zajmie się pornografią

Wszystkiemu winny jest Spider-Man. Sony i Disney ostatecznie dogadały się co do dalszego udziału Petera Parkera w Marvel Cinematic Universe. Z tego powodu prace nad filmem Uncharted musiały zostać przełożone na późniejszy termin. Ten z kolei nie pasuje reżyserowi – Travisowi Knightowi. Dlatego prawdopodobnie będzie musiał zrezygnować z udziału w projekcie. W filmie nadal mamy zobaczyć Toma Hollanda i Marka Wahlberga.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię