Strona głównaWiadomościRozrywkaFilm Uncharted w końcu otrzymał datę premiery!

Film Uncharted w końcu otrzymał datę premiery!

Według serwisu The Hollywood Reporter filmowa ekranizacja Uncharted ma już oficjalną datę premiery. Przygody Nathana Drake’a, w którego wcieli się Tom Holland, prawdopodobnie trafią na wielki ekran 18 grudnia 2020 roku.

Film Uncharted od początku miał pod górkę, ale wygląda na to, że w końcu wszystko weszło na dobre tory i zmierza ku szczęśliwemu zakończeniu, którym w tym przypadku będzie kinowa premiera. Od jakiegoś czasu wiemy, że w Nathana Drake’a – głównego bohatera serii – wcieli się Tom Holland. Aktora znamy jest przede wszystkim z roli Spider-Mana w filmach Marvela.

Zobacz: Robert Pattinson jako nowy Batman. Już planowana jest cała trylogia

Film Uncharted – jaka będzie fabuła?

Wybranie do tej roli Toma Hollanda może budzić pewnie wątpliwości. Przecież wciąż jest to bardzo młody aktor. 23-latek na pierwszy rzut oka nie pasuje do roli Nathana Drake’a. Jednak decyzję o obsadzie podjęto już w 2017 roku. Fabuła ma się skupiać na młodszych latach bohatera. Nie zostało to jeszcze potwierdzone, ale według plotek w filmie Drake po raz pierwszy spotka Victora Sullivana, w grach znanego jako Sully. To oznacza zupełnie nową historię, która nie została opowiedziana przez żadną z gier.

Zobacz: Powstaje film Star Wars: Knights of the Old Republic!

Film Uncharted – kiedy będzie premiera?

Reżyserem filmu został Dan Trachtenberg, który ma na swoim koncie między innymi odcinki serialu Black Mirror czy też film Cloverfield Lane 10, za który został nominowany za najlepsze osiągnięcie reżyserskie w pierwszym filmie fabularnym. Scenariusz napisali Jonathan Rosenberg i Mark Walker. Film do kin trafi 18 grudnia 2020 roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię