Strona głównaGryAktualnościFinal Fantasy 7 Remake w z efektowną modyfikacją

Final Fantasy 7 Remake w z efektowną modyfikacją

Kolejny utalentowany youtuber wykorzystał kilka modów i pobawił się kamerą w Final Fantasy 7 Remake, tym samym zmieniając grę w bardziej rozpoznawalną wersję “classic”.

Final Fantasy 7 “classic” ma ten sam poziom detali co odświeżona wersja kultowego klasyka, jednak wyróżnia go mocno odsunięta, izometryczna kamera, dzięki czemu udało się uzyskać fenomenalny rezultat.
To nie pierwszy raz kiedy modderzy odtwarzają oryginalny klimat gier w ich remake’ach. Powstał już nawet między innymi mod, który odtwarza oryginalną formę walki z FF7. Jednak nadrzędnym celem youtubera Flurdeh było nie tyle odtworzenie grywalnego klasyka, co stworzenie czegoś w rodzaju dzieła sztuki.

Zobacz: Square Enix przekłada premierę Forspoken

Flurdeh stosował już podobne podejście w przeszłości, do wielu gier, między innymi Red Dead Redemption 2. Wykorzystując efekt tilt-shift photography zmienia kadry z gier w piękne dioramy, które przypominają gry figurkowe. Efekty są urocze oraz niezwykle efektowne. W Final Fantasy 7 Remake w tej formie pewnie ciężko się gra, ale wygląda to niesamowicie.

Powstał nawet filmik na temat modyfikacji:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię