Strona głównaGryAktualnościFinal Fantasy 7 Remake – oficjalna zapowiedź jeszcze w tym tygodniu

Final Fantasy 7 Remake – oficjalna zapowiedź jeszcze w tym tygodniu

Już w ten weekend podczas Orchestra World Tour zostanie oficjalnie ogłoszony Remake Final Fantasy 7. Oprócz samego koncertu gracze powinni otrzymać dużą porcję informacji na temat gry. Szczegóły poniżej.

Square Enix organizuje w tej weekend w Japonii Final Fantasy 7 Remake Orchestra World Tour i wygląda na to, że będzie też specjalne ogłoszenie. Niedawno członkowie zespołu deweloperskiego FF7R publikowali wiadomości na Twitterze promujące koncert. To samo w sobie daje do myślenia, że nie jest to zwykły koncert. Motomu Toriyama współreżyser gry umieścił jednak najciekawszą informację.

Zobacz: Activision pozwane za jedną z postaci z Call of Duty

Zdradził, że Square Enix ma także specjalny program i pokaże kilka rzeczy związanych z Final Fantasy 7 Remake, które zostaną ujawnione dopiero na koncercie.

Dowiemy się wszystkiego w sobotę

Można w tej sytuacji być niemal pewnym, że deweloper planuje oficjalne ogłoszenie w tę sobotę. Byłby to zapowiedziany sequel, który jak wiemy jest obecnie w fazie rozwoju. Mogą to potwierdzać także niedawno zarejestrowane przez Square znaki towarowe.

Tymczasem wyłączność Final Fantasy 7 Remake na PlayStation kończy się 10 kwietnia, wiec możliwe, że deweloper przygotowuje przeniesienie gry na PC i Xbox. Chociaż koncert będzie tylko w Japonii a tam konsola zielonych nie jest zbyt popularna.

Może jeszcze chodzić o aktualizację FF7R do wersji PS5. Tak czy inaczej warto czekać. Gdy tylko dowiemy się coś więcej w temacie damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię