Strona głównaGryAktualnościFinal Fantasy VII Remake: Podczas TGS zobaczymy nowy zwiastun

Final Fantasy VII Remake: Podczas TGS zobaczymy nowy zwiastun

Tokyo Game Show powinno przynieść fanom Final Fantasy nowe atrakcje. 

Kilka dni temu informowaliśmy Was o planach Sony względem tegorocznego Tokyo Game Show. Chociaż ich lista gier wygląda bardzo imponująco, obawialiśmy się, że możemy po prostu w kółko oglądać stare zwiastuny.

Zobacz: Final Fantasy VIII Remastered: Dostaliśmy zwiastun oraz datę premiery

Kilka godzin temu dowiedzieliśmy się, że na pewno nie dojdzie do takiej sytuacji w przypadku Square Enix. Na Twitterze profil Final Fantasy VII Remake poinformował, że po ostatniej ciszy, jaka otaczała wyczekiwaną przez fanów premierę, dostaniemy zupełnie nowy zwiastun.

Od ostatniego pokazu gry minęły już trzy miesiące. Square Enix zdecydowało się poświęcić znaczną część swojej prezentacji na E3 Final Fantasy VII. Zobaczyliśmy długie fragmenty rozgrywki, cutscenki oraz złożoną walkę z bossem. Teraz przyszedł czas na kolejny trailer.

Na szczęście tym razem na nowości nie przyjdzie nam czekać tak długo. Tokyo Game Show rozpoczyna się bowiem już w czwartek, 12 września.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię