Strona głównaMobileAktualnościMobilne League of Legends - kolejne wideo prezentuje prawdopodobny wygląd gry

Mobilne League of Legends – kolejne wideo prezentuje prawdopodobny wygląd gry

W Sieci pojawiły się kolejne materiały prezentujące mobilne League of Legends. Na nowym filmie możemy zobaczyć runy (które mogą być elementem systemu mikropłatności) i lobby matchmakingu.

To już kolejny wyciek materiałów na temat mobilnego League of Legends. Znowu dostajemy w swoje ręce wideo prezentujące fragment gry. Tym razem widać na nim sporo run z opisami obok nich, które autor wideo nazywa “emblematami”. Prawdopodobnie gracze otrzymają możliwość ich upgrade’u za walutę w grze. Można z tego wyciągnąć wnioski, że będzie to jeden ze sposobów na monetyzację gry.

W kolejnym ujęciu widzimy lobby matchmakingu. Każdy czempion jest tam reprezentowany przez małą ikonę – podobnie jak w wersji PC. Całe menu wyboru bohaterów jest dość podobne do wersji pecetowej. Z boku możemy zobaczyć mapę Summoner’s Rift, z nazwami alei oraz ikonami rozmieszczonych na niej bohaterów. Po wyborze któregoś z bohaterów, jego ikona staje się animowana. Z drugiej strony mamy chat tekstowy z ikoną mikrofonu – tak więc gracze będą mogli komunikować się tekstowo lub głosowo. Po wejściu do gry pojawia nam się Summoner’s Rift w całej okazałości, wraz z widocznym nowym interfejsem użytkownika, służącym do sterowania bohaterami.

W dalszym ciągu należy mieć na uwadze, że wszystkie te przecieki nie są oficjalnie potwierdzone. Wiadomo tylko, że Riot Games przygotowuje mobilne League of Legends wspólnie z Tencent, ale gra jest we wczesnej fazie rozwoju i na pewno nie zadebiutuje w tym roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię