Strona głównaGryAktualnościFor Honor po raz kolejny za darmo. Tym razem na platformie Uplay

For Honor po raz kolejny za darmo. Tym razem na platformie Uplay

Od czasu swojej premiery w lutym 2017 roku, For Honor już kilkukrotnie trafiało jako darmowy tytuł do pobrania z Sieci. Tym, którzy nie zdążyli zrobić tego wcześniej, Ubisoft sprawił kolejny prezent. Teraz na platformie Uplay.

Wcześniej For Honor można było pobrać między innymi w ramach abonamentów PlayStation Plus, Games with Gold, jak również z cyfrowej półki Epic Games Store. Jednak w czasach gdy producenci gier zarabiają przede wszystkim na mikrotransakcjach, nie powinno to nikogo dziwić. Coraz więcej tytułów przechodzi oficjalnie na model free-to-play, a twórcy zarabiają na zawartości dodatkowej – tak jest chociażby w przypadku Counter-Strike: Global Offensive.

Zobacz: For Honor i Alan Wake do zgarnięcia za damo

Gra Ubisoftu co prawda free-to-play (jeszcze) nie jest, ale twórcy też czerpią w jej przypadku spore korzyści z mikrotransakcji. Twórcom nie pozostaje więc nic innego, jak po raz kolejny namówić do zainteresowania tytułem nowe rzesze graczy. Jeśli zalogujecie się w kliencie lub na stronie Uplay i dodacie grę do biblioteki, to już na zawsze pozostanie ona Waszą własnością.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię