Strona głównaGryAktualnościYakuza: Sega przygotowuje remastery trzeciej, czwartej i piątej części

Yakuza: Sega przygotowuje remastery trzeciej, czwartej i piątej części

Pierwotna wersja Yakuza 3 pojawiła się na rynku w 2009 roku na konsolę PlayStation 3. Wtedy jeszcze mało kto myślał o wydaniu jej w wersji na rynek zachodni. Nastąpiło to dopiero teraz, wraz z kilkoma innymi grami z serii.

Precyzyjnie mówiąc, zremasterowane zostaną Yakuza 3, 4 i 5. W dodatku trzecia część jest od dziś dostępna do kupienia w wersji cyfrowej na PlayStation 4. Natomiast części 4 i 5 mają się pojawić do końca na przełomie końcówki tego roku i na początku 2020. Yakuza 4 zagości na naszych konsolach w listopadzie 2019, a Yakuza 5 – w lutym 2020. Jeśli komuś nie chce się czekać i pilnować dat premier kolejnych części, już teraz może zakupić “karnet”, który udostępni mu wszystkie remastery za jednym zamachem (oczywiście w momencie, gdy ujrzą światło dzienne).

Zobacz: Producent serii Yakuza: Moc PlayStation 5 jest niesamowita

Przy okazji mamy doskonałą informację dla fanów kolekcjonowania fizycznych, pudełkowych wersji gier. Wydawać by się mogło, że w dzisiejszych czasach dorwanie kopii pudełkowej coraz bardziej graniczy z cudem. Jednak w przypadku remasterów Yakuzy będzie inaczej. Wszystkie części będą dostępne na półkach Waszych lokalnych sklepów z grami.

Zobacz: Prawdziwe wejście smoka: Yakuza Kiwami 2 wraz z darmowym DLC od dzisiaj na Steam

W remasterach gier, oprócz udźwiękowienia na rynki zachodnie, podbita ma zostać jakość grafiki i rozdzielczość, jak również poprawiona będzie animacja. 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię