Strona głównaGryAktualnościPortal 3 – jest pomysł na grę, teraz potrzebna akceptacja Valve

Portal 3 – jest pomysł na grę, teraz potrzebna akceptacja Valve

Scenarzyści serii Portal mają już przegotowany pomysł na trzecią odsłonę. Teraz wystarczy zgoda szefostwa Valve i prace nad grą mogą ruszyć z kopyta.

Pomysł na trzecią część Portalu już jest. Scenarzyści dwóch pierwszych części przyznają jednak, że jeszcze jest za wcześnie żeby się cieszyć, ale nadzieja jest. Kolejnym krokiem jest przekonanie władz Valve, że ich pomysł jest wart realizacji. Erik Wolpaw oraz Jay Pinkerton o swoim pomyśle poinformowali materiale udostępnionym przez kanał Did You Know Gaming.

Zobacz: Warzone 2 przyciągnęło ponad 25 milionów graczy w niecały tydzień

Na razie jest to tylko zarys tego w jakim kierunku miałby pójść gra. Nie jest to jeszcze gotowy scenariusz czy konkretne zagadki z jakimi mieliby zmierzyć się gracze, ale zawsze jest to już coś. Obaj panowie są podekscytowani swoim pomysłem. Co więcej, rozmawiali już na ten temat z wieloma pracownikami Valve i część z nich jest zainteresowana pomysłem. Jednak większość z nich zajęta jest obecnie pracami nad innymi projektami i według Wolpowa nie jest to dobry moment na rozpoczynanie nowego.

Premiera Portal 2 miała miejsce w 2011, czyli na trzecią cześć czekamy już 12 lat. Ale nie jest dla nikogo zaskoczeniem, że Valve nie potrafi liczyć do trzech.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię