Strona głównaGryAktualnościRiot przypadkowo pokazał kolejną postać w League of Legends

Riot przypadkowo pokazał kolejną postać w League of Legends

Serwer testowy przynosi kolejne, nieplanowane nowości. 

Aktualizacja 9.17 na serwerze PBE miała przede wszystkim zaprezentować sześć nowych skinów do postaci. Chociaż skórki z serii Elderwood oraz Infernal faktycznie ujrzały światło dzienne, razem z nimi zobaczyliśmy również coś innego.

Zobacz: Nowa funkcja Supportu pozwala sprawdzić, ile pieniędzy wydaliście na League of Legends

Leaked Champion? from leagueoflegends

Jak słusznie zauważył /u/Starierre na oficjalnym subreddicie League of Legends, zamiast loading screena zapowiadającego nowe skiny, pojawiło się zdjęcie postaci, której do tej pory w grze nie widzieliśmy. Jedni widzą na powyższym screenie bronie z Monster Huntera, inni cieszą się ze świetne wyglądającej postaci, a jeszcze kolejni sugerują, że może być to zapowiadany wcześniej, nowy ADC.

Jedno jest pewne. Trochę na kolejnego championa poczekamy. Biorąc pod uwagę w jakim tempie ostatnio pojawiają się nowi bohaterowie, Sylas, Neeko, Yuumi czy Qyiana, wygląd może być jedną z nielicznych rzeczy, jakiej pewny jest aktualnie w kwestii tajemniczej postaci Riot.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię