Strona głównaGryAktualnościFortcast #4 - Fortnite Championship Series, Extremalna Rozgrzewka i dalszy ciąg tematu...

Fortcast #4 – Fortnite Championship Series, Extremalna Rozgrzewka i dalszy ciąg tematu mechów

Nowy odcinek pierwszego, polskiego podcastu o Fortnite szczegółowo omawia najświeższe wydarzenia za świata gry. 

Tym razem bez żadnych gości i niespodzianek, Fortcast spotyka się w swoim stałym składzie, Tomasz Alicki oraz Aleks Walkiewicz.

Zobacz: Fortcast #3 – gośćmi nowego odcinka profesjonalni zawodnicy Fortnite

Jednym z gorętszych ostatnie tematów jest zaadresowanie przez Epic Games tematu mechów. Po hashtagu #RemoveTheMech krążącym po całym Twitterze, twórcy w końcu odpowiedzieli, ku zaskoczeniu większości, broniąc swojego nowego pomysłu.

Ponadto, w środę miał miejsce największy, polski turniej Fortnite’a z pulą w wysokości 32 złotych. Dowiedzieliśmy się również szczegółów odnośnie Fortnite Championship Series oraz pozostałych wydarzeń, jakie będą miały miejsce przez nadchodzące miesiące na esportowej scenie battleroyale.

Wszystkie odcinki Fortcastu znajdziecie również na Spotify, iTunes oraz SoundCloud. Jeżeli chcecie być na bieżąco z naszym podcastem oraz wydarzeniami ze świata Fortnite, zachęcamy również do śledzenia nas na Facebooku i Twitterze.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię