Strona głównaEsportCounter-StrikepashaBiceps na testach w x-kom AGO. Czy to jest wielki projekt, który...

pashaBiceps na testach w x-kom AGO. Czy to jest wielki projekt, który zapowiadał niedawno?

Gdy niedawno Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski zapowiadał, że planuje zrobić coś wielkiego dla polskiego esportu, kibice oczekiwali założenia nowej drużyny, może informacji o dołączeniu do jakiegoś znanego, światowego składu… W każdym razie, testów w x-kom AGO nie spodziewał się nikt!

x-kom AGO od pewnego czasu prowadzi obserwacje kolejnych, dobrze rokujących zawodników, co tydzień zmieniając skład. Dzisiaj przyszła pora na kolejną trójkę, w której znaleźli się Patryk “Sidney” Korab i Adrian “SAYN” Łączyński oraz… pashaBiceps. 

Zobacz: Gracze x-kom zrezygnowali z projektu AGO. Wiemy, kto weźmie udział w testach

Sidneya kibice polskiej sceny mogą kojarzyć z Actina PACT, natomiast SAYN-a z PRIDE. Pashy chyba przedstawiać nikomu nie trzeba. Legenda polskiego esportu i CS:GO, człowiek, który w tym środowisku jest tak popularny jak Lewandowski w piłce nożnej.

Pasha jest jednym z najczęściej obserwowanych zawodników w social mediach. Z pewnością ma ogromne doświadczenie, pytanie tylko czy taki ruch nie zaszkodzi wizerunkowi zawodnika? Pasha z powodzeniem mógłby wystartować z własnym projektem, a zamiast tego poddaje się testom w innej organizacji. 

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię