Strona głównaGryAktualnościFortnite – jak stworzyć Płaszcz Łowcy?

Fortnite – jak stworzyć Płaszcz Łowcy?

Dzięki najnowszej aktualizacji Fortnite gracze będą mogli stworzyć Płaszcz Łowcy. Poniżej znajdziecie opis co musicie zdobyć i jak go stworzyć.

Płaszcz Łowcy w Fortnite pojawił się w 6 sezonie. Stworzenie go jest wymagane do realizacji celu wyzwania sezonowego. Jednak żeby mieć płaszcz najpierw będziecie musieli zapolować, a potem skorzystać z craftingu.

Płaszcz Łowcy jak stworzyć?

Do stworzenia Płaszcza Łowcy potrzebne są:

  • kości zwierząt x2 (składnik);
  • mięso x1 (element ekwipunku);

Powyższe składniki zdobędziecie zabijając różne zwierzęta na mapie. Pojawiają się one w różnych miejscach na mapie i dość licznie, zatem nie powinno być problemu z ich odnalezieniem.

Fortnite Po zabiciu zwierzęcia, należy zebrać przedmioty, które z niego wypadły. Mięso trafi do paska ekwipunku, z kolei kości będą schowane w plecaku. Zdobycie wszystkich potrzebnych składników może wymagać zabicia jednego lub większej liczby zwierząt.

Zobacz: Netflix tworzy anime w świecie DOTA. 1. zwiastun wprowadzi Was w grę

Fortnite

Gdy już mamy wszystko czego nam potrzeba, wchodzimy w menu wytwarzania przedmiotów i wybieramy zakładkę po prawej stronie. Następnie klikamy w mięso, dzięki czemu powinien pojawić się schemat na stworzenie Płaszcza Łowcy. Wystarczy kliknąć Stwórz.

Cały proces możecie obejrzeć poniżej:

Po stworzeniu płaszcza gra powinna automatycznie zaliczyć nam zadanie.

Płaszcz Łowcy odstrasza agresywne zwierzęta od naszej postaci.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcegamespot
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię