Strona głównaGryAktualnościFortnite - jeden ze skinów ma unikalną zdolność

Fortnite – jeden ze skinów ma unikalną zdolność

Jeden z nowych skinów Fortnite – Mystique – który możemy odblokować w przepustce Sezonu 4, okazuje się mieć pewną unikalną zdolność.

Fortnite zawsze miał sporą kolekcję zabawnych emotek, ale gracze niedawno odkryli, że jeden z nowych skinów ma chybą najlepszą emotkę ze wszystkich. Mystique, czyli skin który jest częścią przepustki bitewnej Sezonu 4. Fortnite, ma ekskluzywną emotkę z bardzo fajnym detalem, który pasuje do tej postaci.

Zobacz: Marvel’s Avengers – zapłacimy za każdą nową postać?

Mystique to popularna postać z X-Menów. Może być odblokowana w Sezonie 4, a jeśli dojdziemy nią do poziomu 86 to będzie wyglądać jak jej odpowiednik z komiksów – w przeciwieństwie do jej niemal nagiego wcielenia, znanego z filmów wytwórni FOX. Okazuje się, że jej wyjątkowa emotka, zatytułowana “shapeshifter” (“zmiennokształtna”) pozwala  graczom na korzystanie z jej kultowej mocy transformacji.

Po wykonaniu emotki, gracze mogą się transformować w inną postać z Fortnite. Postać ta jednak nie jest wybierana losowo – będzie to skin postaci, którą zabiliśmy jako ostatnią. Jeśli więc zabijemy gracza korzystającego z postaci Silver Surfera, to po wykonaniu emotki nasza Mystique wcieli się we właśnie tę postać.

Nie daje to żadnej realnej przewagi w grze, ale jest fajnym ukłonem w kierunku fanów komiksów i powoduje, że skin jest odrobinę bardziej wyjątkowy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamerant
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię