Strona głównaGryAktualnościMarvel’s Avengers – zapłacimy za każdą nową postać?

Marvel’s Avengers – zapłacimy za każdą nową postać?

Marvel’s Avengers po premierze będzie wzbogacało się o kolejne postacie. Zła wiadomość jest taka, że za odblokowanie każdej z nich będziemy musieli płacić osobno.

Premiera Marvel’s Avengers już w przyszłym tygodniu. Na start dostępni będą Ms. Marvel, Iroan Man, Thor, Hulk, Kapitan Ameryka i Czarna Wdowa. Deweloper Crystal Dynamics powiedział, że gra będzie usługą z mikropłatnościami. Teraz dowiedzieliśmy się więcej na ten temat i poznaliśmy zawartość Battle Pass.

Zobacz: Apple zamienia Fortnite na PUBG

Każdy bohater będzie miał własną „Kartę Wyzwania”, na której będziemy zdobywać kolejne poziomy podczas gry. Wszyscy początkowi bohaterowie będą mieli dostępne swoje karty wyzwań po premierze gry. Nieco inaczej będzie wyglądała sytuacja dla bohaterów, którzy zostaną dodani po premierze. Jako pierwszy pojawi się Hawkeye, dodatkowo Spider-Man pojawi się tylko na PS4 i PS5.

Nowe postacie będą dodane automatycznie, ale ich karta wyzwań będzie zablokowana. Gracze będą mogli ją kupić za 1000 kredytów, czyli około 40 złotych. Kredyty będziemy mogli zdobyć również podczas gry. Deweloper powiedział, że 1000 kredytów zarobimy osiągając w grze maksymalny 40 poziom.

Pomimo tego, że każdy nowy bohater będzie darmowy, to już odblokowanie karty będzie wymagało grindowania, albo wyłożenia pieniędzy. Za kartą wyzwania będą stały określone przedmioty do zdobycia. Każda postać, będzie miała ekskluzywne historie i treści oprócz samej obecności w grze. Co roku do gry ma trafić około 4 bohaterów. Pozostaje pytanie czy gracze nie będą protestować przed taką formą „gry usługi”.

Premiera zaplanowana jest na 4 września 2020 na PS4, Xbox One, PC i Stadia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcetwitter
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię