Strona głównaKonsoleFortnite: Na iPhone'ach zagramy w 60 fps

Fortnite: Na iPhone’ach zagramy w 60 fps

Fortnite bez wątpienia jest jednym z symboli tego roku. Gra dostępna jest za PC, konsolach, oraz telefonach. Teraz Epic wprowadził kilka poprawek, aby posiadacze telefonów Apple mogli grać w 60 klatkach na sekundę.

Niestety taka płynność dostępna jest tylko w najnowszych modelach iPhone’ów wykorzystujących procesor Apple A12, czyli: iPhone XS, XS Max, XR i najnowszych iPadach działających na układach A12X. Nowa wersja gry sprawia, że rozgrywka jest niemal identyczna jak na konsolach, poza kilkoma efektami. Najważniejsze jednak jest to, że na najnowszych iPhone’ach można grać w 60 klatkach na sekundę.

Zobacz także: Nie uwierzysz, ile Epic Games zarobiło w 2018 roku. Astronomiczna kwota

Niestety użytkownicy Androida będą musieli jeszcze poczekać na tą aktualizację, ponieważ nawet najnowsze telefony z tym systemem nie mają wystarczającej mocy obliczeniowej do obsłużenia Fortnite w 60 fps. Miejmy nadzieję, że zmieni się to wraz z nadejściem nowego procesora wykonanego w technologii 7nm Snapdragona 855. Na chwilę obecną na Androidzie możemy wybrać w ustawieniach granie w 20 lub 30 fps-ach.

Poniżej krótki filmik wyjaśniający, w jaki sposób Epic zdołało podwoić liczbę klatek na sekundę na telefonach z systemem iOS.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię