Strona głównaGryAktualnościFortnite - nadchodzi kolejny crossover z Marvelem?

Fortnite – nadchodzi kolejny crossover z Marvelem?

Skoro był już Thanos, przyszedł czas na kilka innych bohaterów Marvela. Nowe przecieki sugerują, że Fortnite szykuje dla swoich fanów kolejny crossover.

Marvel do świata Fortnite’a przyniósł kilka legendarnych elementów. Event z Thanosem, gdzie gracze mogli znaleźć rękawicę czarnego charakteru na mapie i zdobyć jego umiejętności, otworzył społeczność gry na zupełnie nowe doświadczenia. Nic więc dziwnego, że Epic planuje wrócić do tej współpracy.

Zobacz: Fortnite – Wiemy, jak działają nowe pojazdy

Takie wnioski można przynajmniej wyciągnąć z ostatniego tweeta HypeX’a, popularnego dataminera. Dźwięk jednego z Riftów puszczony przez spektrograf daje obraz tajemniczego bohatera widocznego w powyższym poście. Gracze zaczęli spekulować, że może być to Galactus, kolejny czarny charakter Marvela.

Oczywiście z potwierdzeniem wszelkich przecieków będziemy musieli poczekać do oficjalnych informacji od Epic. Nowy crossover, wraz ze skinami i jakimś ekskluzywnym trybem, na pewno wprowadziłby nieco urozmaicenia do aktualnego sezonu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię