Strona głównaGryAktualnościFortnite przywraca domyślne skórki

Fortnite przywraca domyślne skórki

Wygląda na to, że do Fortnie powrócą domyślne skórki OG jakie były dostępne podczas premiery gry. Czy pamiętacie jeszcze jak wyglądały?

Na początku Fortnite gracze, którzy używali domyślnej skórki byli wyśmiewani przez niektórych graczy korzystających z przepustki sezonowej lub płatnych skórek. Ostatecznie problem eskalował poza grę i dochodziło nawet do tego, ze młodsi gracze byli szykanowani w szkołach i nazywani „default”.

Wygląda jednak na to, że nawet w młodszym pokoleniu graczy również zaczyna pojawiać się ta słynna nostalgia i sentyment do tego co było. Do Fortnite wkrótce mogą powrócić stare skórki. Co więcej, udostępnione zostaną nowe wersje kolorystyczne. Niestety nie została podana dokładna data ich wprowadzenia do gry. Możemy się spodziewać, że stanie się to wraz z nowym sezonem.

Zobacz: Godfall – znamy wymagania sprzętowe.

Spodziewane zakończenie drugiego rozdziału, czwartego sezony powinno nastąpić 30 listopada. Obecny rozdział jest częścią jednego z największych wydarzeń w grze. Krążą pogłoski, że Galactus z Marvel Comics pożre obecny świat Fortnite i ten ostatecznie zostanie zastąpiony czymś nowym. Jedna z teorii głosi, że będzie to oryginalna mapa i stąd powrót do oryginalnych skórek.

Domyślne skórki nie są jedynymi przedmiotami jakie powrócą. Oficjalnie ogłoszone, że będzie można zdobyć również kilof. Trudno powiedzieć, czy reszta przedmiotów również powróci. Potwierdzono, że Fortnite trafi na Ps5 oraz Xbox Series X i S i będzie zawierać kilka ulepszeń. Czy to przekona graczy? Zobaczymy.

Obecnie Fortnite dostępny jest na PC, Ps4, Xbox One, Switch, a wkrótce także na PS5 i Xbox Series.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcegamerant
SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię