Strona głównaGryAktualnościFortnite: Sezon 11 opóźniony. Czas deweloperom kupuje nowa aktualizacja

Fortnite: Sezon 11 opóźniony. Czas deweloperom kupuje nowa aktualizacja

Do premiery kolejnego sezonu zostały mniej więcej dwa tygodnie. 

Wyciekła już nazwa kończącego Sezon X wydarzenia, widownia na Twitchu spada, a większość graczy wyczekuje już kolejnych nowości. Na te przyjdzie nam jeszcze niestety chwilę poczekać. Epic postanowiło więc wprowadzić kilka drobnych atrakcji, żeby zyskać trochę czasu na dopracowanie ostatnich szczegółów.

Zobacz: Fortcast #7 – podsumowanie kwalifikacji do Fortnite Championship Series

W rezultacie światło dzienne ujrzał dzisiaj patch v10.40.1. Po wprowadzeniu klimatu rodem z Borderlands, a niedługo później również Batmana, przyszedł czas na odrobinę spokoju. Chociaż pelerynę wciąż można zakupić w sklepie, Epic niewielką zmianą postanowiło cofnąć się o kilka miesięcy. Z powrotem do gry trafił bowiem Flint-Knock Pistol.

Wielkimi krokami zbliżają się również zadania z serii Out of Time. Od 8 do 13 października dostępna będzie seria dodatkowych wyzwań, która odblokuje alternatywne warianty do odblokowanych w nowym Battle Passie skinów. Nie będą to oczywiście całkowicie nowe skórki, ale poprzednie sezony pokazały, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Ponadto, wrócił tryb Zone Wars. Jeżeli szukacie odrobiny treningu i chcecie przenieść się prosto do end game’u, bez potrzeby zbierania materiałów oraz przedmiotów, to jest tryb dla Was.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię