Strona głównaGryAktualnościW Fortnite pojawi się możliwość wskrzeszania jak w Apex Legends?

W Fortnite pojawi się możliwość wskrzeszania jak w Apex Legends?

Apex Legends rozruszał trochę gatunek Battle Royale. Gra wprowadziła sporo nowości, których próżno było szukać we wcześniejszych produkcjach. Okazały się na tyle ciekawe i rewolucyjne, że inni chcą je wykorzystać u siebie.

Kilka dni temu na Reddicie odbyła się sesja AMA (Ask Me Anything) z twórcami Fortnite’a. W jej trakcie pojawiło się wiele ciekawych pytań. Jedno dotyczyło możliwości wskrzeszania kompanów z drużyny. W grze Epic Games możemy jedynie podnosić powalonych członków zespołu, ale jeśli zostaną dobici, to musimy kontynuować rozgrywkę bez nich. Apex Legends daje nam możliwość zebrania przez jakiś czas ich sztandaru i wskrzeszenie w wyznaczonych do tego miejscach.

Zobacz: Apex Legends ma poważny problem z hitboxami

Okazuje się, że twórcy Fortnite’a również rozważają taką możliwość. Trudno uwierzyć, że to przypadek i taka myśli pojawiła się akurat po premierze Apex Legends, ale w Epic Games twierdzą, że myśleli o tym już od dłuższego czasu. Póki co mechanizm nie został dodany do gry, bo twórcy chcą się upewnić, jaki będzie miał on wpływ na balans rozgrywki.

– Oczekujcie kolejnych aktualizacji przy okazji rozpoczęcia 8. sezonu – powiedział jeden z twórców gry.

Czy to oznacza, że możliwość wskrzeszania zostanie dodana właśnie w 8. sezonie Fortnite’a? Jeśli tak, to ten rusza już 28 lutego, więc nie zostało dużo czasu. Pytani pracownicy Epic Games przyznali też, że celem jest poprawa dźwięków w grze, a także pracują nad nowym, jednoosobowym pojazdem. Jednego jestem pewien – Fortnite potrzebuje jakiegoś wstrząsu, bo wyniki finansowe nie napawają optymizmem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię