Strona głównaGryAktualnościFortnite wyznacza datę i godzinę zakończenia Sezonu X

Fortnite wyznacza datę i godzinę zakończenia Sezonu X

Wielkimi krokami zbliżamy się do nowego sezonu.

Dobiega końca okres w Fortnite, za którym na pewno nie będzie tęsknić większość graczy. Były mechy, mnóstwo dramatów i Rift Zone’y. Przychodzi jednak czas, żeby pożegnać się z dotychczasową grą i zobaczyć, co Epic zaplanował na nadchodzące tygodnie.

Zobacz: Fortcast #7 – podsumowanie kwalifikacji do Fortnite Championship Series

Jak informowaliśmy Was już wcześniej, przy okazji patch note’ów ostatniej aktualizacji, Sezon 11 został opóźniony. Twórcy potrzebowali więcej czasu na dopracowanie szczegółów, więc zdecydowali się na delikatnie przesunięcie kolejnych zmian. Wygląda jednak na to, że teraz jest już wszystko gotowe, bowiem w grze pojawiło się odliczanie. Sezon X dobiegnie końca 13 października o 20:00.

Oznacza to oczywiście nie tylko koniec sezonu, ale również live event. W standardowym stylu Epic, gracze będą mieli okazję wejść na mapę battle royale i obserwować, jak na ich oczach debiutuje kolejny sezon. Jeżeli planujecie zalogować się i wziąć udział w wydarzeniu, zachęcamy do wrzucenia 13 października w swój kalendarz.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię