Strona głównaGryAktualnościPrzeszedł Minecrafta, nie wykopując ani jednego bloku

Przeszedł Minecrafta, nie wykopując ani jednego bloku

Teraz już chyba naprawdę widzieliśmy wszystko. 

Minecraft, mimo swojej nieustającej popularności, ostatnio przeżywa swoje drugie życie na mediach społecznościowych i platformach streamingowych. Twórcy zaczęli wracać do popularnej gry i robić coraz bardziej zdumiewające rzeczy.

Zobacz: Minecon 2019: Minecraft z potężnymi aktualizacjami. Do tego zwiastun Dungeons i beta Earth

Powodem ostatniej, zażartej dyskusji na Reddicie jest Hedgey, któryw ramach swojego pierwszego filmu na YouTube postanowił pokazać wszystkim, jak przejść Minecrafta bez kopania. Trwający kilkanaście minut materiał prezentuje całą drogą, od pierwszego spawnu aż do Ender Dragona.

Znaczna część tego osiągnięcia zależy przede wszystkim od szczęścia. Hedgey opierał się bowiem wyłącznie na rzeczach, które można zdobyć, nie niszcząc bloków. Największą rolę odegrały więc wioski, gdzie Villagerzy trzymają w skrzynkach chleb, papier czy rośliny. Pod ziemię mogli wchodzić, używając TNT lub losowo generowanych jaskiń.

Gdy wydawało się, że zobaczyliśmy już wszystko, co można osiągnąć w Minecrafcie, przyszedł Hedgey. Teraz nasuwa się tylko pytanie, jaki będzie jego drugi film na YouTube…

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię