Strona głównaKonsoleForza Horizon 4 dostaje łatkę jeszcze przed premierą

Forza Horizon 4 dostaje łatkę jeszcze przed premierą

Gracze zdążyli się już chyba przyzwyczaić do tzw. one day patchy, czyli łatek wydawanych w dniu premiery albo dzień po niej, rozwiązujących problemy, których developerzy nie zdążyli naprawić przed główną premierą gry. Forza Horizon 4 idzie dalej – dostaje patch do dema.

Premiera 4. odsłony Forza Horizon dopiero za kilka dni, ale od jakiegoś czasu jest już dostępne demo, które jednak nie jest pozbawione wad. Gracze zgłaszali m.in. crashe pojawiające się w trakcie zmiany pór roku,  nieprawidłowo działający framerate-lock, problemy z dźwiękiem, w trybie zdjęciowym czy zakłócenia związane z HDR. Autorzy gry, którym najwyraźniej zależy na jak najlepszym zaprezentowaniu nowej odsłony, postanowili więc nie czekać z poprawkami do pełnej wersji gry i udostępnili łatkę, która rozwiązuje powyższe problemy. Oprócz nich poprawiono jakość wygładzania krawędzi FXAA.
Patch dostępny jest zarówno na XBOX jak i PC i pobierze się automatycznie jak tyko odpalicie demo. A jak Wasze wrażenia z tej testowej wersji gry?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię