Strona głównaGryPlayStation Classic bez dodatkowych gier

PlayStation Classic bez dodatkowych gier

Złe wieści dla wszystkich zainteresowanych zakupem PlayStation Classic. Po premierze konsoli nie będzie żadnych dodatkowych gier. Nie będzie również wsparcia żadnej funkcjonalności PSN.

Sony ogłosiło w tym tygodniu wydanie konsoli Playstation Classic. Wraz z urządzeniem gracze otrzymają 20 klasycznych gier z PlayStation 1. Jak na razie wiemy o pięciu tytułach na rynek światowy: Final Fantasy VII, Jumping Flash, Ridge Racer Type 4, Tekken 3 i Wild Arms. Gracze z Azji będą mieli inny zestaw tytułów. Dodatkowo system będzie korzystał z oryginalnego kontrolera zamiast pierwszego modelu DualShock.

Teraz okazuje się że miniaturowa wersja pierwszego PlayStation nie otrzyma kolejnych gier. Informacja ta została przekazana przez rzecznika prasowego Sony do serwisu IGN:

Nie ma planów wprowadzenie nowych treści dla PlayStation Classic po uruchomieniu.

Ponadto rzecznik potwierdził, że PS Classic nie połączy się z PSN. Tak więc nie mamy co liczyć na to, że w przyszłości jednak będziemy mogli zagrać w inne tytuły niż te, które będą wbudowane w Flash konsoli.

Taki obrót spraw stawia pod dużym znakiem zapytania opłacalność zakupu urządzenia. PS Classic ma trafić na półki sklepowe 3 grudnia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię