Strona główna Gry PlayStation Classic bez dodatkowych gier

PlayStation Classic bez dodatkowych gier

- Reklama -

Złe wieści dla wszystkich zainteresowanych zakupem PlayStation Classic. Po premierze konsoli nie będzie żadnych dodatkowych gier. Nie będzie również wsparcia żadnej funkcjonalności PSN.

Sony ogłosiło w tym tygodniu wydanie konsoli Playstation Classic. Wraz z urządzeniem gracze otrzymają 20 klasycznych gier z PlayStation 1. Jak na razie wiemy o pięciu tytułach na rynek światowy: Final Fantasy VII, Jumping Flash, Ridge Racer Type 4, Tekken 3 i Wild Arms. Gracze z Azji będą mieli inny zestaw tytułów. Dodatkowo system będzie korzystał z oryginalnego kontrolera zamiast pierwszego modelu DualShock.

Teraz okazuje się że miniaturowa wersja pierwszego PlayStation nie otrzyma kolejnych gier. Informacja ta została przekazana przez rzecznika prasowego Sony do serwisu IGN:

Nie ma planów wprowadzenie nowych treści dla PlayStation Classic po uruchomieniu.

Ponadto rzecznik potwierdził, że PS Classic nie połączy się z PSN. Tak więc nie mamy co liczyć na to, że w przyszłości jednak będziemy mogli zagrać w inne tytuły niż te, które będą wbudowane w Flash konsoli.

Taki obrót spraw stawia pod dużym znakiem zapytania opłacalność zakupu urządzenia. PS Classic ma trafić na półki sklepowe 3 grudnia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE