Strona głównaGryAktualnościForza Horizon 5 z fenomenalnym wynikiem wcześniejszego dostępu - liczba graczy powala

Forza Horizon 5 z fenomenalnym wynikiem wcześniejszego dostępu – liczba graczy powala

O tym, że Forza Horizon 5 po raz kolejny okaże się sukcesem, przekonanych było wielu. Ale chyba nikt nie spodziewał się aż takiej skali tego sukcesu.

Większość graczy będzie mogła zapoznać się z Forza Horizon 5 dopiero pojutrze – oficjalna premiera zaplanowana została na 9 listopada. Ale już od kilku dni mogą w nią grać osoby, które kupiły pakiet Premium. Jak się okazuje, wizja gry niemal za darmo, bo w ramach Xbox Game Pass Ultimate, nie wystarczyła by okiełznać cierpliwość fanów serii. Liczba graczy, którzy woleli dopłacić za możliwość gry wcześniej jest fenomenalna.

Forza Horizon 5

Do wczoraj najnowszą grą studia Playground zainteresowało się… 800 tysięcy osób. A do 9 listopada zostało jeszcze trochę czasu, są więc szanse, że przekroczy milion. Milion osób tak bardzo ufających marce czy opiniom innych fanów serii, że zdecydowali się wydać równowartość kilkuset złotych by zagrać wcześniej, a oprócz tego otrzymać przepustkę do kolejnych DLC i pakietów samochodów.

Zresztą oceny zdają się wskazywać, że zaufanie nie zostało nadszarpnięte – średnia ocen gry w serwisie Metacritic wynosi 91 Metascore i 8,7 user score, a w serwisie Opencritic – 92/100. Także w naszej recenzji gra otrzymała wysoką ocenę – 9/10 i nasz znak rekomendacji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceXboxera
Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię