Strona głównaGryAktualnościForza Horizon 5 - w nowej odsłonie prawdopodobnie pojeździmy po Japonii

Forza Horizon 5 – w nowej odsłonie prawdopodobnie pojeździmy po Japonii

W internecie pojawił się screen z Forza Horizon 5, który może ujawniać gdzie będzie toczyć się jej akcja. Wielu fanów powinno się ucieszyć.

W serwisie Reddit pojawił się screen z gry, opatrzony logo Horizon – a więc wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że pochodzi on z nadchodzącej Forzy Horizon 5. Na screenie widzimy mapę nowego świata gry, z widocznymi nazwami kilku miejscowości i lokacji. Fuji, Yokohama, Kanagawa, Gunma… coś Wam to mówi? Tak, najprawdopodobniej nowa Forza Horizon toczyć się będzie po drogach i bezdrożach Japonii, a konkretnie okolicach Zatoki Tokijskiej.  Co ciekawsze, pewnie nie przykuło by aż takiej uwagi użytkowników Reddita, gdyby nie… dość szybka reakcja moderacji forum, która zdjęła grafikę. Czyli coś musi być na rzeczy.

forza-horizon-5-przeciek-mapa-pg

Zdjęcie prawdopodobnie wykonano jeszcze w zeszłym roku i pochodzi z jednej z konferencji Microsoftu. Można z niego wysnuć wnioski, że teren Forza Horizon 5 będzie liczył blisko 100 km kwadratowych – to niemal 30 km kw. więcej niż Forza Horizon 4.

Czy przeciek jest faktycznie dziełem przypadku, a może celowym działaniem? Podobna sytuacja miała już miejsce przed premierą 3. części gry. Trudno uwierzyć, by autorzy po raz kolejny mieli takiego samego pecha.

Oficjalna data premiery FH5 nie jest jeszcze znana, natomiast ostatnio mówiło się, że może to się stać jeszcze w tym roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceReddit
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię