Strona głównaGryAktualnościForza Horizon 5 - autorzy publikują listę kilkuset pojazdów w grze

Forza Horizon 5 – autorzy publikują listę kilkuset pojazdów w grze

Im bliżej premiery Forza Horizon 5, tym mniej niewiadomych o grze. Wczoraj autorzy oficjalnie opublikowali listę pojazdów, które będą dostępne.

Co ciekawe, mimo jej długości, lista ta nadal nie jest ostateczna. Każdego tygodnia, aż do premiery gry 9. listopada, mają się pojawiać na niej nowe modele oraz producenci. Oczywiście, oprócz pojazdów dostępnych od razu po premierze gry, pojawią się z czasem kolejne – nowe dla serii oraz dobrze znane z pozostałych odsłon. Nowe auta będą też dostępne przez wykonywanie zadań związanych z sezonami.

Forza Horizon 5

Jeśli chodzi o auta debiutujące w grze, twórcy wymieniają chociażby Forda Super Duty F-450 DRW Premium, Jaguara Sport XJR-15 z 1991 oraz elekrytczne Porsche Taycan Turbo S. W grze znowu pojawi się encyklopedia samochodów, Forzavista, pozwalająca zobaczyć każde auto z bliska i dowiedzieć się o nim kilku szczegółów. Po raz pierwszy, zarówno w wersji PC jak i dla Xboxa Series X/S pojawi się w niej ray-tracing.

Zobacz: Forza Horizon 5 – nowy trailer i samochody z okładki

Gry zdobyte w grze mają się teraz pojawiać w nowym menu Car Collection. Każdy samochód będzie miał “poziom rzadkości”, a odblokowanie odpowiedniej liczby samochodów danego producenta spowoduje przyznanie specjalnej nagrody.

Pełną listę samochodów Forza Horizon 5, potwierdzoną na 7 września, znajdziecie tutaj.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię